Visa inloggningsformulär
Övergångar  

Senaste övergångarna Lägg in ny övergång

Från: Halden
Till: FSK
Från: Lidingö
Till: FSK
Från: Tullinge SK
Till: Malungs OK Skogsmårdarna
Från: NTNUI
Till: Nydalens SK
Från: Halden
Till: Nydalen
Från: OK Trian
Till: TP
Från: OK Tranan
Till: Järla Orientering
Från: Fossum
Till: Bækkelaget
Från: Freidig SPK
Till: Byåsen IL
Från: Fossum
Till: Koovee
Från: IFK Lidingö
Till: IFK Göteborg
Från: OK Södertörn
Till: Espoon Suunta
Från: Järla
Till: IFK Lidingö SOK
Från: Järla IF
Till: Södertälje-Nykvarn
Från: Espoon Suunta
Till: Tampereen Pyrintö
Från: OLV Baselland
Till: Järla Orientering
Från: OLV Baselland
Till: Järla Orientering
Från: -
Till: IFK Mora OK
Från: Lidingö SK
Till: Fredrikstad SK
Från: Stora Tuna OK
Till: OK Kåre
Från: -
Till: IFK Mora OK
Från: OK Kolmården
Till: Paimion Rasti
Från: ok kroppefjäll
Till: karlskrona sok
Från: OK Linné
Till: TP
Från: Helsingin Suunnistajat
Till: IFK Mora OK
Från: IKHP
Till: Jönköpins OK
Från: Domnarvets Goif
Till: Kalevan Rasti
Från: NTNUI
Till: IL Tyrving
Från: NTNUI
Till: IL Tyrving
Från: NTNUI
Till: IL Tyrving

Senast kommenterat

Tisdag 21/11

10:29

John Börjesson

1

Tullinge SK » Malungs OK Skogsmårdarna

 

Fredag 17/11

22:12

Einar Melsom

3

Fossum » Bækkelaget

 

Torsdag 16/11

12:41

Tim Robertson

2

Fossum » Koovee

 

Lördag 28/10

12:18

Viktor Svensk

2

Stora Tuna OK » OK Kåre

 

Lördag 21/10

12:21

Peter Markendahl

23

Vänersborgs SK » OK Klyftamo

 

09:28

Sir B

1

- » IFK Mora OK

 

Tisdag 17/10

17:27

arvid aronsson

8

ok kroppefjäll » karlskrona sok

 

Måndag 16/10

15:12

Albin Toll

8

OK Njudung » IK Hakarpspojkarna

 

Fredag 29/9

14:24

Emil Öhlund

3

IKHP » Jönköpins OK

 

Torsdag 27/4

18:53

Magne Jutulstad

1

NTNUI » Bækkelaget

 

Måndag 10/4

19:09

Filip Bengtsson

3

OK Lindéna » Ok Orion

 

Onsdag 5/4

20:54

Anton Johansson Glivesson

4

Ronneby Ok » OK Orion

 

09:42

Nils H Grip

2

Kalmar OK » Orion OK

 

Måndag 27/2

08:20

Irina Nyberg

1

Hellas » Alfta-Ösa OK

 

Fredag 24/2

20:49

Gustaf Sundbüe

4

OK Hällen » Nyköpnings OK

 

Torsdag 16/2

14:55

Johan Ryding

5

SNO » Ärla IF

 

Måndag 6/2

11:34

Henrik Jonsson

3

OK Rodhen » Ärla IF

 

Torsdag 2/2

14:45

Jonas Merz

1

OK Tisaren » GMOK

 

Onsdag 18/1

15:17

Karl Fremstad

1

Halden SK » Bækkelaget SK

 

Onsdag 11/1

10:41

Jenny Wegebro

3

Umeå OK » Sundsvalls OK

 

 
 
 

Logga in på Orienterare.nuStäng